مصاحبه با پرویز شهبازی (برنامهٔ "گنج حضور")

  

     مهندس پرویز شهبازی، سخنران و گردانندهٔ برنامهٔ تلوزیونی "گنج حضور"، اين گفتگوی تلفنی را در سال 1385 برگزار نموده است.
 
     با کلیک بروی دکمهٔ پخش صدا می‌توانید این مصاحبه را گوش دهید:   
  همچنین می‌توانید فایل صوتی این گفتگو را از لینک مستقیم زیر دانلود نمایید و با هر برنامه یا دستگاه پخش‌کنندهٔ mp3 گوش دهید. براي دريافت فايل، روي لینک دریافت مستقیم، با كليد سمت راست ماوس، كليك كرده و Save Target As را انتخاب نمائيد:

 

» چنانچه احیاناً نتوانستید از روش‌های فوق استفاده نمایید، از پوشهٔ مربوط به فایل‌های مصاحبه‌ها در یکی از سه آرشیو بزرگ سایت می‌توانید دانلود نمایید:

----

» جهت تهیهٔ DVD کامل وب‌سایت محمدجعفر مصفا، حاوی تمامی فایل‌های سایت از جمله فایل‌های تمامی جلسات، مصاحبه‌ها و گفتگو‌ها، به صفحهٔ تماس با ما مراجعه نمایید.

» برای اطلاع از تازه‌های سایت، انتشار هر کتاب، مقاله یا مصاحبهٔ جدید و برگزاری جلسات خودشناسی به سخنرانی محمدجعفر مصفا، می‌توانید در بخش خبرنامه عضو شوید.

 

 
 
  

‏۲ نظر :

Mansor Pooyan گفت...

مرغی بال و پر شکسته به آشیانه بازگشت و در جـیب تفکر فرو رفت. با خود اندیشید که این چه ترفند ست که نیست احوالم خرسند. پروازم بر فراز مرزها چرا نیست ز استیلای تمناها آزاد. این چه کژاقبالی ست که صد هزاران غم خوردم و یکبار در کرانه سبکباران نشدم از نوش ِباده خوش-خوشان. بسا سحر بانگ یرآوردم ز دل خونین ام. چه کرده ام؛ چه سبب که چنین ناشادم. خلقتم نهادند بر شاد-خواری و عشق؛ پس چرا رفتارم شرطی و عاری از نشاط است. باری مرغ زیرک با کــَنکاش در خویش، از کژاندیشیها و انتظارات خود را پالود و به هوشیاری حضور دست یازید. مرغ زیرک قضاوتگری را وانهاد و دامن از ذهنیت و هویت های فکری ستـُرد؛ لاجرم از شرطی شدگیها و چـَنبره غمها بند گشود

ناشناس گفت...

استاد سلام برنامه شما رو خیلی دوست دارم ممنون از این که رادیو هم گاشتید دارم رو خودم کار میکنم که اونی باشم که خدا پسنده مینا تاجیک با تشکر از همه ی شما

ارسال یک نظر

» لطفاً نظر خود را به خط فارسی بنویسید.

» اگر مایل به تماس با مدیر سایت یا محمدجعفر مصفا هستید، فقط از طریق صفحهٔ "تماس با ما" و ارسال ایمیل اقدام کنید.