گفتگو در آبان ۱۳۹۱


   این گفتگو با موضوعاتی متنوع با آقایان حاج‌هاشمی و قصری در تاریخ چهارم آبان  سال ۱۳۹۱ برابر با 25 اکتبر 2012 انجام شده است. موضوعات این گفتگو عبارتند از: «قضا و قدر، جبر و اختیار، آیا صحبت از رهایی لزومی دارد؟، توهم، سیر و سلوک، دیدار محمدجعفر مصفا با جیدو کریشنامورتی در هندوستان، ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه از دیدگاه جیدو کریشنامورتی، ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه از دیدگاه محمدجعفر مصفا، مذهبی بودن به چه معناست؟، درباره هنر و هنرمند، آواز و موسیقی، مهدی اخوان ثالث، سهراب سپهری».

   در ادامه می‌توانید فایل‌های صوتی این گفتگو(دو فایل) را دریافت و یا گوش کنید.

برای دريافت فایل‌ صوتی، با كليد سمت راست ماوس بروي لينک موردنظر كليك كرده و Save Target As را انتخاب نمائيد.

پس از دريافت فايل، آن را با گوشی مبایل یا هر برنامه‌ای که mp3 پخش می‌کند، مي‌توانيد بشنويد.» هر نظری درباره این گفتگو دارید را می‌توانید با کلیک بروی قسمت "نظرات"، بنویسید.

نظـرات


چنانچه احیاناً نتوانستید از روش‌های فوق فایل‌های صوتی را دریافت کنید، از پوشهٔ مربوط به فایل‌های مصاحبه (Interviews) در یکی از سه آرشیو بزرگ سایت می‌توانید دانلود نمایید:

» هر نظری درباره این گفتگو دارید را می‌توانید با کلیک بروی قسمت "نظرات"، بنویسید.


نظـرات
----

» برای شنیدن و خواندن تمامی پرسش پاسخ‌های انجام شده، اینجا کلیک کنید:


+ برای دریافت اطلاعات دربارهٔ نحوهٔ تهیه DVD کامل سایت، حاوی تمامی فایل‌های سایت از جمله فایل‌های تمامی جلسات، مصاحبه‌ها و گفتگو‌ها، به صفحهٔ سفارش محصولات مراجعه نمائید. (اینجـا کلیک کنید.)
------


» جهت تهیهٔ DVD کامل وب‌سایت محمدجعفر مصفا، حاوی تمامی فایل‌های سایت از جمله فایل‌های تمامی جلسات، پرسش پاسخ‌ها، قطعه‌ویدیوها، مصاحبه‌ها و گفتگو‌ها و ...، به صفحهٔ سفارش محصولات مراجعه نمایید.

» برای اطلاع از تازه‌های سایت، انتشار هر کتاب، مقاله یا مصاحبهٔ جدید، انتشار محتوای تازه و برگزاری جلسات خودشناسی به سخنرانی محمدجعفر مصفا، می‌توانید در بخش خبرنامه عضو شوید.