جلسهٔ در انجمن ماهایوگا

 

   اين تک جلسه در روز جمعه چهارم آذر ماه ۱۳٨۴ از طرف "موسسهٔ آموزشي و پژوهشي ماهايوگا" جهت حمايت از بيماران جذامي برگزار شد. در ابتدا فيلمي از جذاميان همراه با توضيحات یکی از مددکاران در مورد وضعيت زندگي‌شان پخش شد. سپس محمدجعفر مصفا در مورد مسائل مرتبط با خودشناسي، اشعاري از مولانا، دلايل ثروت‌اندوزي، کرامات، عطار نيشابوري و نيز مسائلي که ضمن گفتگو با حضار پيش آمد، صحبت نمود. در پايان اين جلسه در فضايي خودماني، پرسش‌پاسخ و بحث آزاد صورت گرفت.

   در این صفحه می‌توانید فایل‌های صوتی این جلسه را بصورت آنلاین گوش کنید. همچنین می‌توانید فایل‌های صوتی را دانلود نموده و بوسیلهٔ گوشی مبایل یا هر دستگاه پخش‌کنندهٔ mp3 به آنها گوش دهید.

   همچنین می‌توانید فیلم کامل این جلسه را بصورت آنلاین در همین صفحه تماشا کنید.
 
   عکس‌هایی از این نشست را نیز در ادامه می‌توانید تماشا نمایید.

  فایل‌های صوتی این نشست در سه بخش عرضه شده‌اند. برای گوش دادن بصورت آنلاین، بروی دکمهٔ پخش صدا کلیک کنید و براي دريافت هر فايل، روی لینک دریافت مستقیم آن، با كليد سمت راست كليك كرده و Save Target As را انتخاب نمائيد:
» چنانچه احیاناً نتوانستید از روش‌های فوق استفاده نمایید، از پوشهٔ مربوط به فایل‌های صوتی جلسات در یکی از سه آرشیو بزرگ سایت می‌توانید دانلود نمایید:

فیلم کامل این نشست: با کلیک بروی دکمهٔ پخش، تمامی ده قسمت این ویدیو بترتیب پخش می‌شوند.
برای دیدن صفحهٔ این فیلم در سایت YouTube بروی اینجـا کلیک کنید.

ممکن است برای شما ویدیویی در بالا قابل دیدن نباشد و یا صفحهٔ مذکور باز نشود. این بدلیل مسدود بودن سایت YouTube در منطقهٔ شماست.

» چند عکس از این نشست:
 
    با کلیک بروی هر عکس می‌توانید آن را در اندازهٔ بزرگتر ببینید.


    

    

     
 
-----
  
» تمامی ویدیو‌های وب‌سایت، از جمله چندین سری ویدیوی کامل جلسات، را می‌توانید از طریق کانال ویدیویی سایت محمدجعفر مصفا نیز تماشا نمایید:
 
  
» جهت تهیهٔ DVD کامل وب‌سایت محمدجعفر مصفا، حاوی تمامی فایل‌های سایت از جمله فایل‌های تمامی جلسات،  قطعه‌ویدیوها، مصاحبه‌ها و گفتگو‌ها، به صفحهٔ تماس با ما مراجعه نمایید.

 
» برای اطلاع از تازه‌های سایت، انتشار هر کتاب، مقاله یا مصاحبهٔ جدید، انتشار محتوای تازه و برگزاری جلسات خودشناسی به سخنرانی محمدجعفر مصفا، می‌توانید در بخش خبرنامه عضو شوید.
   
 

هیچ نظری موجود نیست :

ارسال یک نظر

» لطفاً نظر خود را به خط فارسی بنویسید.

» اگر مایل به تماس با مدیر سایت یا محمدجعفر مصفا هستید، فقط از طریق صفحهٔ "تماس با ما" و ارسال ایمیل اقدام کنید.