دانشگاه شریعتی، تهران، دی ماه ۱۳٨۷

 
  اين تک جلسه در تاریخ دوشنبه نهم دی ماه سال ۱۳٨۷ در دانشکدهٔ تربیت دبیر فنی دانشگاه شریعتی واقع در تهران، خانی‌آباد نو برگزار شده است. این نشست بدعوت دانشگاه مذکور انحصاراً برای خانم‌های دانشجو، با موضوع "خودشناسی"  برگزار گردید.

  در این صفحه می‌توانید فایل‌های صوتی این نشست را بصورت آنلاین گوش کنید. همچنین می‌توانید فایل‌های صوتی را دانلود نموده و بوسیلهٔ گوشی مبایل یا هر دستگاه پخش‌کنندهٔ mp3 به آنها گوش دهید.

  فایل‌های صوتی این نشست در دو بخش عرضه شده‌اند. برای گوش دادن بصورت آنلاین، بروی دکمهٔ پخش صدا کلیک کنید و براي دريافت هر فايل، روی لینک دریافت مستقیم آن، با كليد سمت راست كليك كرده و Save Target As را انتخاب نمائيد:» چنانچه احیاناً نتوانستید از روش‌های فوق استفاده نمایید، از پوشهٔ مربوط به فایل‌های صوتی جلسات در یکی از سه آرشیو بزرگ سایت می‌توانید دانلود نمایید:
چند عکس از این نشست:
 
    با کلیک بروی هر عکس می‌توانید آن را در اندازهٔ بزرگتر ببینید.


   
  

 
-----
  
» جهت تهیهٔ DVD کامل وب‌سایت محمدجعفر مصفا، حاوی تمامی فایل‌های سایت از جمله فایل‌های تمامی جلسات، قطعه‌ویدیوها، مصاحبه‌ها و گفتگو‌ها و ...، به صفحهٔ تماس با ما مراجعه نمایید.
 
» برای اطلاع از تازه‌های سایت، انتشار هر کتاب، مقاله یا مصاحبهٔ جدید، انتشار محتوای تازه و برگزاری جلسات خودشناسی به سخنرانی محمدجعفر مصفا، می‌توانید در بخش خبرنامه عضو شوید.

   
    

۱ نظر :

ناشناس گفت...

پیشنهاد میکنم استاد تفسیری بر بعضی از ایات قران داشته باشند تا ما نیز همانند ان اقای مشهدی که روضه را زیبا میدید ولی نمیفهمید نشویم

ارسال یک نظر

» لطفاً نظر خود را به خط فارسی بنویسید.

» اگر مایل به تماس با مدیر سایت یا محمدجعفر مصفا هستید، فقط از طریق صفحهٔ "تماس با ما" و ارسال ایمیل اقدام کنید.