جلسهٔ نقد کتاب "تفکر زائد"

  
  تک جلسهٔ نقد کتاب "تفکر زائد" تألیف محمدجعفر مصفا به تاریخ پنجشنبه دهم بهمن ۱۳٨۷ در فرهنگسرای اندیشه(مدرسه)، تهران به همت و مدیریت دکتر خالقی برگزار گردید. در این جلسه محمدجعفر مصفا نگاهی اجمالی به نکاتی دربارهٔ کتاب "تفکرزائد" کرده، سپس صحبتی دربارهٔ موضوعات مرتبط با خودشناسی مطرح نمود. بخش سوم جلسه به خواندن و صحبت دربارهٔ نظرات خوانندگان و حضار اختصاص داشت.
 
  در این صفحه می‌توانید فایل‌های صوتی این جلسه را بصورت آنلاین گوش کنید. همچنین می‌توانید فایل‌های صوتی را دانلود نموده و بوسیلهٔ گوشی مبایل یا هر دستگاه پخش‌کنندهٔ mp3 به آنها گوش دهید.

   عکس‌هایی از این نشست و دو قطعه فیلم کوتاه را نیز در ادامه می‌توانید تماشا نمایید.

  فایل‌های صوتی این نشست در سه بخش عرضه شده‌اند. برای گوش دادن بصورت آنلاین، بروی دکمهٔ پخش صدا کلیک کنید و براي دريافت هر فايل، روی لینک دریافت مستقیم آن، با كليد سمت راست كليك كرده و Save Target As را انتخاب نمائيد:
» چنانچه احیاناً نتوانستید از روش‌های فوق استفاده نمایید، از پوشهٔ مربوط به فایل‌های صوتی جلسات در یکی از سه آرشیو بزرگ سایت می‌توانید دانلود نمایید:
» دو قطعه فیلم کوتاه از این جلسه:
 
    ذیلاً دو قطعه فیلم کوتاه از این نشست را ملاحظه می‌فرمایید. چنانچه تصویر فیلم‌ها در زیر برای شما قابل رؤیت نیستند، بدین معنی است که سایت YouTube در منطقهٔ شما مسدود است. در اینصورت می‌توانید از دو لینک مستقیم این ویدیوها، آنها را دانلود نمایید و سپس تماشا کنید:

  

تماشای آنلاین ویدیوی شماره ۱:


  


تماشای آنلاین ویدیوی شماره ۲:

» چند عکس از این نشست:
 
    با کلیک بروی هر عکس می‌توانید آن را در اندازهٔ بزرگتر ببینید.


    

    

    


    
 

    


    
 

     

-----
  
» جهت تهیهٔ DVD کامل وب‌سایت محمدجعفر مصفا، حاوی تمامی فایل‌های سایت از جمله فایل‌های تمامی جلسات، قطعه‌ویدیوها، مصاحبه‌ها و گفتگو‌ها و ...، به صفحهٔ تماس با ما مراجعه نمایید.
 
» برای اطلاع از تازه‌های سایت، انتشار هر کتاب، مقاله یا مصاحبهٔ جدید، انتشار محتوای تازه و برگزاری جلسات خودشناسی به سخنرانی محمدجعفر مصفا، می‌توانید در بخش خبرنامه عضو شوید.

   
    

هیچ نظری موجود نیست :

ارسال یک نظر

» لطفاً نظر خود را به خط فارسی بنویسید.

» اگر مایل به تماس با مدیر سایت یا محمدجعفر مصفا هستید، فقط از طریق صفحهٔ "تماس با ما" و ارسال ایمیل اقدام کنید.